Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Spotkanie Weteranów

W końcu grudnia  pocztą elektroniczną dostałem taką informację.

 

ZAPROSZENIE
” Weterani ” i sympatycy SKPB w Lublinie, minęło 44 i trochę lat od założenia KOŁA. Spotkajmy się powspominać i pośpiewać 23.01.2016r w Schronisku Pod Wianuszkami w Kazimierzu D. …

 

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie powstało 44 lata temu. Do jego działań włączyli się koledzy uczestniczący wcześniej w kursach przewodnickich oraz turyści działający w Oddziale Międzyuczelnianym PTTK (później Oddział Akademicki PTTK), w Akademickim Klubie Turystycznym (AKT) oraz w klubach wydziałowych. Z tej okazji odbyło się 23 – 24 stycznia 2016 r. w Kazimierzu Dolnym spotkanie weteranów i sympatyków Koła. Niestety nie wszyscy mogli się stawić. Niektórym przeszkodziły ważne sprawy rodzinne lub zawodowe. Zabrakło Tuńki Benicewicz, Grześka Głowienki, Adasia Sklepowicza, Staszka Augustyna, którzy odeszli od nas i z pewnością teraz wędrują po niebieskich Połoninach.

Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu)klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.