Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Przemierzając Lubelszczyznę

3 czerwca w Suścu podsumowano VIII edycję konkursu dla szkół woj. lubelskiego Lubelszczyzna – moja Mała Ojczyzna, który odbył się pod hasłem Przemierzając Lubelszczyznę. Konkurs odbył się w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Trzyosobowe zespołu uczniów przygotowywały gazetki na powyższy temat. Komisja konkursowa (Maria Winiarska, Marek Nasiadka i Edward Słoniewski) wcześniej dokonała oceny prac. Pod uwagę wzięto: informacje merytoryczne, działania podjęte przez szkołę, samodzielność pracy uczniów, stronę graficzną gazetki, warsztat dziennikarski. Pierwsze miejsca zajęły:
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie – w kat. szkół podstawowych;
  • Publiczne Gimnazjum w Bełżcu – w kat. szkół gimnazjalnych;
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Reymonta w Łukowie – w kat. szkół ponadgimnazjalnych
Oprócz dalszych miejsc przyznano też kilka wyróżnień. Nagrodę specjalną Wójta Gminy Susiec za promocję swojego regionu i szkoły otrzymała Szkoła Podstawowa w Kalinowicach.
Nagrodę specjalną Przewodniczącej Komisji Konkursowej otrzymała praca Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła w Ulhówku za opis Szlaku Cerkiewnego i archeologii Polski Wschodniej.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu. Nagrody wręczali: Wójt Gminy Susiec – Pan Zbigniew Naklicki i Dyrektor Zespołu Szkół w Suścu – Pan Janusz Kiecana.
Potem wystąpili szkolni artyści.
Informacja o konkursie znajduje się na stronie Zespołu Szkół w Suścu: http://www.zsp_susiec.witrynaszkolna.pl/strona=aktualnosci

Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu)klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.