Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Sesja Krajoznawcza w Lublinie 17.11.2018.

W sobotę (17. listopada) w Bibliotece Wojewódzkiej im. H. Łopacińskiego w Lublinie odbyła się sesja  krajoznawcza Polskie Towarzystwo Krajoznawcze w okresie odzyskiwania niepodległości.
Wysłuchaliśmy kilku referatów. Zainteresowani znajdą je w wydawnictwie Oddziału Miejskiego PTTK im Aleksandra Janowskiego w Lublinie.
Przede wszystkim jednak była to doskonała okazja do spotkania kolegów z czasów studiów. To z nimi działaliśmy w Akademickim PTTK i Akademickim Klubie Turystycznym, razem włóczyliśmy się po Roztoczu, Beskidach, Bieszczadach itp. I to ich głównie pokazuję na zdjęciach.

KOMENTARZE
dr Wojciech Kowalski:
Marku.
Dziękuję za bardzo ładne zdjęcia ale z takim profesjonalizmem nie mogło być inaczej.
Jeszcze raz dziękuję za pięknie wydany Przewodnik.
Pozdrawiam – Wojtek

 

Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu) lub klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.

Kolorem zielonym zaznaczono linki do innej strony. Wystarczy kliknąć, aby się z nią połączyć.