Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Nowy przewodnik po Roztoczu

Z końcem 2015 r. ukazał się nowy przewodnik Rowerem po Roztoczu. Publikacja powstała na zlecenie gmin: Bełżec, Cieszanów, Horyniec-Zdrój,Józefów, Krasnobród Lubycza Królewska, Narol, Susiec, Zwierzyniec w Wydawnictwie Turystycznym. Paweł Wład z Rzeszowa. Przewodnik jest ilustrowany zdjęciami z opisywanego terenu (ponad 30 zdjęć mojego autorstwa).

001

 

„…przewodnik przeznaczony jest (…) dla (…) turystów, którzy chcieliby aktywność fizyczną połączyć z podziwianiem urody krajobrazu, poznawaniem przyrody, historii i kultury regionu oraz z delektowaniem się wszechobecną ciszą z dala od cywilizacji.Obejmuje on obszar 9 turystycznych miast i gmin centralnej części Roztocza i jego bezpośredniego przedpola (…). Każdej gminie poświęcony jest odrębny rozdział, który zawiera opisy od 5 do 10 najciekawszych wycieczek rowerowych (…). W opisach tych znajdziemy informacje o długości trasy, stopniu jej trudności, rodzaju nawierzchni oraz o głównych atrakcjach spotkanych po drodze.”
Uzupełnieniem przewodnika jest seria map turystycznych w skali 1:50 000. Zaznaczono na nich trasy wycieczek, a na odwrocie każdej z map znajdują się opisy głównych atrakcji turystycznych.

no images were found

Rowerem po Roztoczu
Przewodnik po trasach rowerowych
Wydawnictwo Turystyczne. Paweł Wład
Rzeszów 2015
str. 136

Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu)klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.