Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Puławscy przewodnicy w Kraśniku – 7.07.2018.

W sobotę grupa terenowych przewodników z Puław odwiedziła Kraśnik. Była to wycieczka krajoznawczo-szkoleniowa zorganizowana przez Puławskie Towarzystwo Tradycji Narodowych. Wcześniej uczestnicy zwiedzili położony po drugiej stronie Wisły Ożarów. Wraz z nimi odwiedziłem kraśnickie Muzeum Regionalne, a następnie odbyłem spacer po mieście. Przewodnicy zobaczyli kraśnicką kolegiatę, pomnik Marszałka J. Piłsudskiego na Rynku, nową atrapę zniszczonego Dworku Modrzewiowego i kościół Świętego Ducha. Potem pojechaliśmy do Urzędowa. Tu odwiedziliśmy kościół, pozostałości wałów miejskich oraz kaplicę św. Otylii.
Na zakończenie wspólnej wycieczki dostałem książkę wydaną Przez Starostwo Powiatowe w Puławach oraz pamiątkowy medal.

To wszystko postarał się uwiecznić na zdjęciach Robert Och.

Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu) lub klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.

Kolorem zielonym zaznaczono linki do innej strony. Wystarczy kliknąć, aby się z nią połączyć.