Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Przyroda w obiektywie lubelskich fotografów – 29.03.2019.

W czwartkowy wieczór w Galerii ODNOWA w kraśnickim Centrum Kultury i Promocji spotkali się miłośnicy fotografii przyrodniczej. Okazją był wernisaż wystawy Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów. Autorami eksponowanych pięknych zdjęć są członkowie Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Wystawa w miniaturze oraz krótka informacja:
Wystawę otworzył dyr. CKiP w Kraśniku Wojciech Gołoś i Grzegorz Jankowski. Grzegorz był jedynym obecnym na wernisażu autorem – szkoda! Piękne zdjęcia przyciągały wzrok publiczności. Potem rozpoczęły się rozmowy i dyskusje przy lampce wina i smakowitych przekąskach, jak zwykle przy takich okazjach przygotowanych przez panie pracujące w CKiP.

Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu) lub klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.

Kolorem zielonym zaznaczono linki do innej strony. Wystarczy kliknąć, aby się z nią połączyć.