Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Bieszczady 9. – 14.04.2019.

W Bieszczady dotarliśmy wczesnym popołudniem we wtorek. Zaczęliśmy od wizyty w Nadleśnictwie Ustrzyki Dolne u mojego kolegi Maćka Szpiecha, który od pewnego czasu jest tam nadleśniczym. Potem udaliśmy się na nocleg do Nasicznego.
Środa minęła nam pracowicie na przygotowaniu wystawy w Ośrodku Informacji Turystycznej Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Lutowiskach. Złożyły się na nią zdjęcia z wcześniejszych plenerów w Bieszczadach.
Czwartek mieliśmy luz. Odwiedziliśmy w Nadleśnictwie Cisna Pana Nadleśniczego Zielonkę, a potem mojego przyjaciela Staszka, który po przejściu na emeryturę osiadł w Strzebowiskach. W naszych studenckich czasach Staszek był prezesem Oddziału Akademickiego PTTK w Lublinie, a ja byłem jego pyskatą sekretarką.
W piątek w Ośrodku BPN w Lutowiskach odbył się wernisaż naszej wystawy.

Oprócz kilku autorów fotografii przybyli przedstawiciele Dyrekcji Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Nadleśnictw oraz uczestnicy Ogólnopolskiego Pleneru Fotograficznego Związku Polskich Fotografów Przyrody.
Relację w miejscowej prasie można przeczytać na stronie:
http://www.bieszczadzka24.pl/kultura/jesienne-foto-bieszczady/4659
Potem zostało już tylko fotografowanie.
W niedzielę rano przed budynkiem schroniska BdPN zrobiliśmy wspólną fotografię, na której są prawie wszyscy uczestnicy pleneru (kilka osób zdążyło wcześniej wyjechać).

Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu) lub klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.

Kolorem zielonym zaznaczono linki do innej strony. Wystarczy kliknąć, aby się z nią połączyć.