Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Kalendarz 2022

Mam do zaoferowania autorski kalendarz na 2022 r. Kościoły i cerkwie Roztocza. Zawiera on 13 kart A3 w układzie pionowym Jest to okładka i 12 kart z miesiącami. Każda z kart ilustrowana jest fotografią jednego z obiektów (kościół lub cerkiew) z terenu Roztocza. Część z tych świątyń jest dobrze znana turystom, ale są również takie, do których nie zawiezie Was żadne biuro podróży. Podpis pod zdjęciem podaje jego lokalizację obiektu i ewentualnie okres, w jakim powstał. Bardziej szczegółowy opis umieszczam na tej stronie przy zdjęciu karty miesiąca. Mam nadzieję, że przynajmniej niektórzy skorzystają z tego i spróbują poznać te obiekty.

Kalendarz jest wydrukiem jednostkowym, a więc nie jest tani. Ale zważywszy na to, że nie zobaczycie go nigdzie wśród kalendarzy oferowanych w powszechnej sprzedaży myślę, że wart jest swojej ceny.

Cena jednego egzemplarza wraz z kosztami przesyłki kurierskiej to 70,- zł (przy odbiorze osobistym 55 zł)

Drugą moją propozycją jest kalendarz indywidulny Światłem malowane. Format A3. Możecie wybrać dowolne zdjęcia (poziome), a więc zaprojektować swój indywidualny kalendarz. Zdjęcia dostępne są na stronie: Wystawa „Światłem malowane”. Cena pozostaje taka sama, jak wyżej.

Kalendarze będą gotowe w końcu listopada (czekają mnie wyjazdy – plenery foto, a potem sanatorium). Zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail: marek@nasiadka.com lub tel. +48 605 335 748.


Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu) lub klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione!

Kolorem zielonym zaznaczono linki do innej strony. Wystarczy kliknąć, aby się z nią połączyć.