Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Wernisaż i koncert w Ożarowie 22.10.2022.

Kolejna odsłona (siódma) mojej wystawy Światłem malowane odbyła się w Ożarowie (woj. świętokrzyskie). W sobotnie popołudnie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. A. Patkowskiego odbył się wernisaż. Goście dopisali i galeria była wypełniona oglądającymi. Dla mnie była to okazja do spotkania ze starymi znajomymi z Ożarowa i okolic. Podziękowania za pomoc w organizacji wystawy należą się moim Przyjaciołom z M-GOK, Eleonorze Diener-Czuba i Dyrektorowi Marianowi Susowi.

Po wernisażu wszyscy udali się na salę widowiskową. Burmistrz Ożarowa Pan Marcin Majcher złożył wszystkim Seniorom życzenia z okazji Dnia Seniora. Potem całość uświetnił koncert Cudowny świat musicalu. w wykonaniu artystów Strauss Ensemble, pod kierownictwem Artura Jaronia. Z zespołem muzyków z Filharmonii Świętokrzyskiej z Kielc wystąpili:

Edyta Krzemień – sopran i Jakub Milewski – baryton.


OŻARÓW. W miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbył się wernisaż fotografii Marka Nasiadki pod tytułem „Światłem malowane”.

Krytyk sztuki Tomasz Staniewski zaznaczył podczas wernisażu, że Marek Nasiadka w Ożarowie już wcześniej wystawiał swoje prace. – To są zdjęcia artystyczne – powiedział. –Kiedyś fotografia uważana była jedynie za odbitką rzeczywistości, ale to też jet sztuka. Autor myśli nastrojem, kolorem, dekoracyjnością, ilustracyjnością. Każde jego zdjęcie jest obrazem dzieła sztuki.

TYGODNIK NADWIŚLAŃSKI Nr 44(2164) 3 listopada 2023 r.


Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu) lub klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione!

Kolorem zielonym zaznaczono linki do innej strony. Wystarczy kliknąć, aby się z nią połączyć.