Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Konkurs w Suścu – 6. czerwca 2018

W środę w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbyło się podsumowanie ogólnopolskiego konkursu LUBELSZCZYZNA – MOJA MAŁA OJCZYZNA. Była to już dziesiąta, a więc Jubileuszowa edycja tego konkursu. W tym roku odbyła się ona pod hasłem:

LUBELSKIE DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI

Podsumowanie poprzedziły występy uczniów, które licznie zgromadzona widownia przyjęła z aplauzem. Wśród widzów znaleźli się zaproszeni goście: władze samorządowe gminne i powiatowe, przedstawiciele oświaty, regionaliści, twórcy, krajoznawcy, artyści fotografowie, leśnicy, przedstawiciele związków kombatanckich. Organizatorem konkursu od jego początków jest Pani Urszula Bartoszek.
Szczegółowe wyniki konkursu dostępne są na stronie: http://www.zsp_susiec.witrynaszkolna.pl/strona=X_edycja

Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu) lub klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.

Kolorem zielonym zaznaczono linki do innej strony. Wystarczy kliknąć, aby się z nią połączyć.