Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Ze starego albumu (7)

Pięćdziesiąt lat minęło…
A wydaje się, że to tak niedawno było. Skończyły się egzaminy, a my do rąk własnych dostaliśmy świadectwa dojrzałości. Liceum Ogólnokształcące w Janowie Podlaskim uważa się za skończone. Nadszedł czas krótkiego odprężenia, ale równocześnie czas pierwszych poważnych decyzji. Większość postanowiła zdawać na studia.
Jest to doskonała okazja, żeby się spotkać. Za tydzień wyznaczyliśmy sobie spotkanie w Białej Podlaskiej. Ostatni raz widzieliśmy się przed pięciu laty. Rodzi się więc pytanie:
Kto przyjedzie, a kogo tym razem zabraknie?
Z okresu szkolnego odkopałem kilka zdjęć, na których widać koleżanki i kolegów z naszej klasy. Niestety nie wszystkich już pamiętam z imienia i nazwiska.

Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu) lub klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.

Kolorem zielonym zaznaczono linki do innej strony. Wystarczy kliknąć, aby się z nią połączyć.