Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Ze starego albumu (8) – Włochy 1993

Podróż do Włoch

 

Minęło osiemnaście lat od naszego ślubu. Tak więc nasz związek uzyskał pełnoletność. Dzieci prawie dorosły. Można było pomyśleć o podróży poślubnej. Wybór padł na słoneczną Italię. Dziesięć dni włóczęgi po tym kraju minęły zbyt prędko. W tym czasie zwiedziliśmy Rzym, Watykan, pole bitwy o Monte Cassino, Pompeje, Neapol, Sorento. Był też krater Wezuwiusza. Później było wybrzeże Adriatyku: Lido di Savio i Wenecja.
Od tego czasu minęło dwadzieścia pięć lat. Jest to więc swego rodzaju jubileusz wart przypomnienia.

Zdjęcia są takie, jakie zachowały się z tamtego czasu. Nie robiłem na nich żadnej korekty. Fotografowałem wtedy na negatywach agfa, a odbitki robiłem na papierze agfa.

Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu) lub klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.

Kolorem zielonym zaznaczono linki do innej strony. Wystarczy kliknąć, aby się z nią połączyć.