Marek Nasiadka PHOTOGRAPHY

Dwie wystawy 15 i 17 września 2021

Po długim okresie przestoju ruszyły wystawy. Członkowie Okręgu Lubelskiego ZPFP w ciągu trzech dni zaprezentowali od razu dwie wystawy – zbiorową w Lublinie i indywidualną w Rudniku nad Sanem.

W Dzielnicowym Domu Kultury na Czechowie w środę odbył się wernisaż zbiorowej wystawy Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów zorganizowanej z okazji 25-lecia powstania tego okręgu. Autorami zdjęć są członkowie OL ZPFP. Działalność doceniły władze miasta, przyznając organizacji Medal Prezydenta Miasta Lublin.

W piątek swoją wystawę Wiosna – poezja obrazu otworzył w Miejskim Ośrodku Kultury w Rudniku nad Sanem Michał Fandysz, członek Okręgu Lubelskiego ZPFP.


Aby oglądać zdjęcia w pełnej rozdzielczości należy najechać rączką na pierwszą miniaturę. Następne kolejne zdjęcia wywołujemy przez kliknięcie prawego klawisza ze strzałką (lub lewego jeżeli chcemy przesuwać do tyłu) lub klikając strzałki widoczne pod zdjęciem.

Wszystkie zdjęcia i teksty prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione!

Kolorem zielonym zaznaczono linki do innej strony. Wystarczy kliknąć, aby się z nią połączyć.